KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13658573
nr 1365 8573
Oidentifierad konstnär. Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 25x20 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:42:49
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)